Ankara Bayram Temizliği

Ankara Bayram Temizliği
22.06.2015
331

Ankara’da oturuyorsanız, hangi semtte oturduğunuz önemli değil. Dilediğiniz takdirde dilediğiniz gün temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Geleneksel olarak bayram temizliği düzenli bir şekilde yapılıyor. O güne özel temizlik yapılarak hijyen sağlanıyor. Bayramda ziyarete gelen misafirler çok oluyor.

Evinizi Temiz Tutalım!

Kimi insan çalışıyor ve izin günün de temizlik yapmak zorunda kalıyor. Ancak yetişemediği durumlar oluyor. Bu gibi durumlar da bizlere başvurabilirsiniz. İstediğiniz sayıda eleman yönlendirerek ev temizliğiniz yapılmış oluyor.

Camlar siliniyor, perdeler yıkanıyor, eviniz dip köşe temizleniyor. Mutfak dolapları, buzdolabı, aspiratör, fırın detaylı bir şekilde temizleniyor. Fayans temizliğiniz yapılarak parlaklık sağlanıyor.

Koltuklarınızın da temizliğe ihtiyacı var ise koltuk yıkama ya da koltuk silme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Duvarlarınız bayram temizliği içerisine alınarak duvar silme, duvar temizleme işlemi de yapılmış oluyor.

Işıklardan kaynaklı olarak çok toz kaplayan bir alanda avizeler. Avize temizliği de yapılmaktadır. Banyo, WC gibi hassas noktaların temizliği de buharlı temizlik ile yüksek ısı vererek mikropların kırılmasını yok olmasını sağlıyoruz.

Halı temizliğiniz hoş kokulu ürünlerimiz ile kirlerin sökülmesini, lekelerin yok olmasını sağlıyoruz.

Dolap iç ve dış temizliğiniz de profesyonel ekibiz tarafından yapılmaktadır.

Bayram da yeni evlere taşınacak olan kişilerde vardır mutlaka. Yeni evlerinizin temizliği uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eşyalarınız içine girdikten sonra yardımcı bayan alarak evinizin düzenlemesini yapabilirsiniz. Eşya taşıma durumundan sonra ev genel olarak temizlenir ve istediğiniz hijyen kavuşursunuz.

Uygun fiyatlarda ev temizliği için bizimle irtibata geçiniz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno