Ankara Buharlı Temizlik

Ankara Buharlı Temizlik
17.01.2015
496

Günaydın Temizlik firması temizlik hizmetlerinde basınçlı buhar makinaları ile son teknoloji ürünleri olan profesyonel makinalar kullanmaktadır.

İnşaat sonrası veya tadilat yapılmış evinizde leke, kireç artıklarının çıkartılması ve hijyenin sağlanması, dezenfekte edilmesi için yüksek derecede ısı ile temizlik yapılması gereklidir.

Fayans, derz, mermer, parke gibi yerlerde, yüzeye zarar verecek kimyasallar kullanmadan, 5 bar basınç ve 130 derece buharla temizlik yapmaktayız.

Ankara’da buharlı temizlik Günaydın Temizlik aklınıza gelen ilk gelen ve buharlı temizlikte deneyimli tek temizlik firmasıdır.

İnşaat veya tadilat sonrası temizliklerde çıkmayan boya ve kireç artıklarının temizlenmesinde buharlı temizlik yapılmaktadır.

Ankara Buharlı Temizlik

Buharlı temizlik, banyo, WC, mutfak gibi ıslak yüzeyler buharlı dezenfekte işlemi uygulanmaktadır.

Ankara buharlı temizlik, Ankara temizlik firması, Buharlı temizlik Ankara, Ankara temizlik buharlı, Çankaya buharlı temizlik, Batıkent buharlı temizlik. Bahçeli evler buharlı temizlik, Yaşamkent buharlı temizlik, inşaat sonrası buharlı temizlik, ev temizliği buharlı, buharlı ev temizliği.

Randevu ve bilgi için arayınız.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno