Ankara Eryaman Temizlik Şirketleri

Ankara Eryaman Temizlik Şirketleri
31.01.2015
408

Ankara temizlik şirketi olarak 5 Haziran Dünya Çevre Gününü destekliyoruz. Çeşitli kampanyalarla toplumdaki her bireye çevre bilincini aşılayarak çoğaltmayı ve kampanyaya gönüllü sayısını artırmayı hedefliyoruz.

Günaydın Temizlik firması olarak Ankara’da çeşitli organizasyonlar ile yayınladığı temizlik makaleleri ile çevre bilincini artırmaya devam ediyor.

Temiz Bir Türkiye İçin El Ele

Temizlik kampanyalarına STK’lar ve özel şirketler ve firmaların dışında da çocukların ve kadınları da kampanyalara katılımını sağlamayı hedefliyoruz.

Elinizde veya evinizde çöp varken bunları atarken geri dönüşüm kutularına atılmasını sağlamak ve doğru bir şekilde bu zinciri tekrar ettirmek.

Çevre bilinci konusunda halen zihin temizliğine ihtiyaç var. Zihinler temizlenmeden çevre temizlenemez.

Temizlik medeniyetin aynasıdır! Temizlik sağlık ve huzurdur!

Geri dönüşüm kutularına lütfen özen gösterip çöplerinizi kâğıt, cam, plastik olarak ayrı ayrı dönüşüm sağlayın.

Ankara temizlik firmaları, Ankara temizlik şirketleri, Ankara temizlik, temizlik firmaları Ankara, temizlik şirketleri Ankara, okul temizliği firmaları Ankara. Okul temizliği şirketleri Ankara, kreş temizliği Ankara, Ankara kreş temizliği firmaları, Ankara kreş temizliği şirketleri. Ankara okul ve kreş temizliği şirketleri, okul ve kreş temizliği şirketleri Ankara. Ankara inşaat sonrası temizlik, Ankara taşıma öncesi temizlik şirketleri, Eryaman temizlik şirketleri. Sincan temizlik şirketleri. Çankaya temizlik firmaları, Beysukent temizlik şirketleri, Angora evleri temizlik.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno