Ankara Su Baskını Temizliği

Ankara Su Baskını Temizliği
10.01.2016
1.554

Ankara su baskını temizliği, Çankaya’da ki ev işyeri ofis, ev temizliği şirketi, mağaza, depo, bodrum, otopark gibi ve benzeri tüm meskenlerin sel baskını temizliği yapılmaktadır. Ayrıca su tahliye işlemleri, dezenfekte ve atık su çekimi ve dezenfekte işlerinizi kanalizasyon basması sonrası, lağım suyu temizliği gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Su baskını, ev içerisinde genellikle maddi hasara neden olan ve yangından sonra gelen evinizi işgal eden yıkıcı güçlerden biridir. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur meydana gelmişse, profesyonel yardım gerekir.

Ankara’da su baskını ve yangın sonrası temizlik hizmeti veren ve işinde profesyonel şirket oldukça azdır. İşini temiz yapan temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

Ankara genelinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz. Su baskını temizliği sonrası gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.

Su basması hasarları evinizde ya da iş yerinizde, her zaman derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde zararlı toksinlerin ve bakterinin oluşmasına sebep olmasının yanı sıra, mülkiyette ciddi hasara neden olabilir.

Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.

Ankara su ve sel baskını sonrası temizlikleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

  • Su hasarının onarımı ve su tahliye hizmetleri
  • Kanalizasyon baskını zararlarının iyileştirilmesi (dezenfektasyon)
  • Sel, su taşkını temizleme ve onarım hizmetleri
  • Konut ve işyeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Ankara’da yaşıyorsunuz ve temizlikçi bayan ihtiyacınız mutlaka olacaktır. Ankara Temizlik şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetçi servisi, yardımcı bayan, gündelikçi kadın hizmeti de vermekteyiz.

Ankara Temizlik Hizmeti

Çamaşır, ütü, yemek, mutfak dolap iç temizliği, çamaşır yıkama asma, yastık, yorgan nevresim yıkama gibi özel temizlik hizmetleri sunmaktayız. Böylece ihtiyaçlarınıza yönelik temizlik servisi sağlamaktayız.

Ankara özel temizlik hizmetleri, Ankara’da ev temizliği ve villa da yardımcı bayan hizmeti sağlamaktayız.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno