Buharlı Temizlik Nasıl Yapılır

Buharlı Temizlik Nasıl Yapılır
05.07.2017
412

Buharlı temizlik işlemleri, son dönemlerde insanların yeni yeni tercih etmeleri ile vazgeçilmez bir durum içerisinde gerçekleştirilmektedir. Uygulanabilir gerçeklikteki maksimum ve görünür seviyedeki hijyen ile beraber henüz çoğu insan tarafından yeni keşfedilmeye başlamaktadır. Yine de deneyim sahipleri tarafından olmazsa olmaz düşünceler içerisinde kabullenilmiştir.

Uygulaması tedbir içerisinde dikkatle gerçekleşmesi gerekiyor. Çünkü ürün su sıcaklığını ortalama 150 – 160 dereceye kadar çıkartarak basınçlı buhar veriyor.

İnatçı kirler adına ve yüzde yüz hijyen isteyenler için özellikle yüzey temizliklerinde mükemmel bir sonuç elde ediliyor.

Yapılması ve dikkat edilmesi gereken tek unsur temizlenecek bölgenin önceden elektrikli süpürge ile toz ve kaba temizlik işlemlerinden geçmesidir. Bu sayede daha etkili bir çözüm ile bulunduğunuz yerdeki bakterilerden yüzde yüz oranında kurtulabilirsiniz.

Detaylı temizlik alanı içerisinde yer alan bu işlem dahilinde sert zemin yüzeylerini sadece suyun yüksek ısı ile basınçlı bir şekilde hijyen sağlanmaktadır. Bu işlemin deterjanlı temizlik ile gerçekleşen işlemlerden çok daha uzun süre zeminlerin temiz kalmasını sağlayacaktır.

Buharlı Temizlik Hangi Alanlarda Uygulanır?

Yüzey temizlikleri adına sert zeminler için ideal bir yöntem olarak kullanılan buharlı temizlik, parke, laminant, fayans ve taş zeminlerin temizlikleri içerisinde mükemmel bir sonuç elde edilmektedir. Hatta sadece temizlenme değil, deterjan kullanımı söz konusu olmadığı için yüzeyde deterjan kalıntısına ve yapışkanlığına maruz bırakmadan bakterilerin tamamını yok ederek etkin bir çözüm üretiyor.

Özellikle çocuklu ailelerin birincil tercihi olarak kullanılmasında yarar bulunan buharlı temizlik işlemleri, deterjanlı temizlik ile yüzeylerinizde kalan deterjan kalıntılarından kurtuluyorsunuz. Ayrıca mikropların dayanamayacağı seviyede ısı dahilinde su ile basınçlı buhar uygulaması ve mikrofiber bez desteği ile yüzeyde tutunamayan mikropların, mikrofiber bezlere yapışarak yüzeyden ayrılmasını sağlıyor.

Kıssadan hisse bir ev ortamında ya da ofisiniz dahilinde sert zeminlerin maksimum hijyen içerisinde bütün zeminleri temizlenir. Aynı zamanda koltuk ve halı aparatları ile koltuk takımlarınızın ve halılarınızın temizlenerek arınmasını parlamasını sağlayabilirsiniz. Bütün bunların dışında mutfak mobilyaları, buz dolabı ve ocaklarınızın detaylı temizlik işlemlerini zahmetsizce yaptırabilirsiniz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno