Çankaya Banka Temizliği

Çankaya Banka Temizliği
27.05.2015
300

Ankara ilinde bulunan Çankaya ilçesi içerisinde yer alan tüm bankaların genel temizliği firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Birçok insan temizliğine, hijyenine ve sağlığına özenle önem göstermektedir.

Kim İster ki Sağlıksız Yaşam Sürdürsün?

Bankalar günlük olarak çok ziyaret edilen alanlar arasında yer alıyor. Çalışanların yanı sıra gelen tüm müşteriler aynı ortamı paylaşıyor.

Paylaşılan ortam pis, kirli, itici olduğunda hem çalışan hem de müşteri farkında olmadan gerilir ve istenmeyen olaylar gözlemlenir.

Akşama kadar çok sayıda farklı insanların hijyen kurallarına uygun olmadan gelmesiyle ve birçok kişinin taksi, dolmuş, otobüs, araba yardımıyla gelmesi mikropların oluşması için zaten %80 gerçekleşmiş olur.

Banka da sıra alırken, banka da sıra beklerken, kullanılan ortak kalemlerden ve daha fazlasını yaparak mikroplar türeyerek yayılmaktadır. Masa başında çalışanlar tüm bankanın genel temizliği doğru bir şekilde yapıldığı taktirde hem müşteriler hem de çalışanlar güvenle o bankaları tercih edeceklerdir.

Ankara temizlik firması olarak Günaydın temizlik sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına uygun fiyatlar da temizlik hizmeti sunar. Sunduğu temizlik hizmeti kapsamında tüm temizlik malzemeleri firmamız tarafından karşılanır ve fiyata dahil edilir.

Profesyonel ekibin yanı sıra güvenilir, güler yüzlü ekip yönlendirerek müşteri memnuniyetini de sağlamış oluyoruz.

Düzenli periyotlar da banka temizliği hizmeti alabilirsiniz. Destek için tek yapmanız gereken numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Çankaya dahil Ankara’nın tüm semtlerine banka temizliği hizmeti vermekteyiz.

Günaydın Temizlik iyi çalışmalar diler…

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno