Demetevler Temizlik Şirketi

Demetevler Temizlik Şirketi
17.02.2015
333

Tüm yaşam alanlarınızın temizliği ilk aşamada ön görüşme yaparak belirlenir. Yapılacak tüm iş ve detayların bilgisi yetkili kişiye aktarılarak, doğru yönlendirme sağlanır. Yapılacak alana göre, büyüklük, küçüklük, işin detayına göre personel yönlendirmesi yapılır.

Ön görüşme yapılırken yetkili kişiler notunu alır ve işi yapacak personellere aktarmada bulunur. Yer tespiti yapılır. Müşterinin isteğine göre malzeme temin edilir ve ona göre ayarlama yapılır. Yönlendirilen personeller temizlik alanına gittiğinde işin detayını birde siz değerli müşterilerimizden dinler.

İşe başlamadan notunu alırlar. Atılacak çöp, temizlenecek alan, kıymetli eşyalar, küçük ya da büyük eşyalar, saat her şey konuşulur ve notlar alınır.

Her Mekân İçin Temizlik Raporu Oluşturulur

Temizlik yapılacak genel bir ev temizliği ise, müşterinin arz ve isteğine göre cam temizliği, duvar temizliği (duvar silimi) yapılır. Ayrıca kapı temizliği, zemin temizliği (evin silinip süpürülmesi), banyo ve tuvaletin detaylı temizlenmesi, derz aralarının temizlenmesi, fayans temizliği de yer almaktadır.

Petek iç temizliği, duşakabin, küvet temizliği, klozet temizliği, mutfak dolabı temizliği (iç dış) ve buzdolabı temizliği (iç dış) sağlanmaktadır. Aspiratör temizliği, fırın temizliği, halı temizliği, koltuk temizliği, balkon temizliği de bulunmaktadır. Bunların dışında odaların temizliği, mobilyaların ve diğer eşyaların tozunun alınması gibi evin genelinin temizliği uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Odalarda kullanılan temizlik ürünleri üstün kalitede olup temizliği ön plana çıkartacaktır. Cam siliminde kullanılan ürün ile ferah camlara sahip olabilirsiniz. Banyo ve tuvalet gibi hassas noktaların temizliğinde kullanılan kimyasallar oluşabilecek virüslerin önüne geçerek sağlığınızı bir adım daha korumuş olacaksınız.

Mutfakta kullanılan dezenfektanların kullanım şekli ve ürüne göre değişiklik gösterecektir. Mutfakta özenle temizlenecek alanlar arasındadır. Mutfak dolapları sizin isteğinize göre tüm tabak, bardak vs. indirilir. Dolap temizliği detaylı bir şekilde temizlenir ve indirilen tabaklar vs. yıkanarak dezenfekte edilmiş bir şekilde yerlerine konulmaktadır.

Aspiratör temizliğinde yağların kırılması sağlanarak detaylı temizliğe ulaşıyoruz. Buzdolabı temizliği de mutfak dolabı temizliği gibi sizin isteğinize göre boşaltılıp dezenfekte edilerek malzeme yerleşimi yapılmaktadır. Evin genel toz alımı yapılarak küçük ya da büyük tüm eşyaların temizliği sağlanmaktadır.

Halı ve koltuklarınız için özel hazırlanmış dezenfektanlarımız ile halı ve koltuklarınızdan kir kusturularak ilk günkü haline geliyor. Halı ve koltuk temizliği aynı zamanda özel halı koltuk temizleme makinasıyla kirin atılması sağlıyor. Özel vakumu sayesinde kiri içine çekerek kirin yok olmasını sağlıyor.

Bunların dışında, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, büro temizliği gibi tüm temizlik hizmetleri rapor edilerek detaylara göre özenle yapılmaktadır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno