Ev ve İşyeri Temizliği Ankara

Ev ve İşyeri Temizliği Ankara
07.04.2015
754

Ev, villa, ofis, iş yeri, hastane, otel, fabrika temizliğin de sınırsız hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak bizim en büyük zenginliğimizdir.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerini de sağlayarak yeni ev ve iş yerlerinizi kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Profesyonel makinelerimiz ve çalışanlarımız ile altından kalkamayacağımız temizlik yoktur.

Müşteri memnuniyetinin esas olduğuna inandığımız temizlik firmamızda her gün başka yenilikler katarak daha kaliteli ve kusursuz hizmet sunma çabası içerisindeyiz.

Ev, ofis, villa, inşaat ve boya sonrası temizlik konusunda faaliyet gösteren firmamız haftanın her günü hizmet vermektedir.

Temizlik ve hijyen sağlıklı yaşam için ödün verilmemesi gereken şeylerin başında gelmektedir.

Ofis İşyeri Temizlik Hizmetleri

Ofis ve iş yerlerinizin her türlü temizliği itina ile yapılmaktadır. Odaların temizliği, banyo, WC temizliği, duvar temizliği, masa temizliği, bilgisayar temizliği, cam temizliği, süpürme, silme ofis ile ilgili istediğiniz tüm temizlik hizmeti sunulmaktadır.

İstendiği taktir de düzenli temizlik aboneleri için bizleri tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ofis iş yeri temizlik hizmetleri sunulmaktadır.

Ankara ev temizliği hizmetlerimiz ister dolu olsun ister boş olsun detaylı bir şekilde temizliğini yapmaktayız. Ev temizliği, boya sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, taşınma öncesi ev temizliği gibi birçok ev temizliği hizmeti vermekteyiz.

Ev temizliği hizmeti hassas bir temizlik sistemidir. Ev temizliği konusunda deneyimli, güvenilir, profesyonel ekipler yönlendirerek tüm evin temizliğini sağlıyoruz.

Mutfak bölümüne özel ürünlerimiz ile birikmiş yağ, kir ve tozun arınmasını sağlıyoruz. Fayanslara özel kir çözücülerimiz ile parlak fayanslara sahip oluyorsunuz.

Cam silme işlemi tehlikeli bir o kadar da zor bir iştir. Bu konu da uzmanlaşmış çalışanlarımız ile cam temizliğiniz sağlanmaktadır.

Banyo, WC temizliği için ayrı sistem uygulayarak bakteri oluşumunu engellemekteyiz.

Duvar temizliği konusunda uzman çalışanlarımız dilediğiniz duvar temizliği hizmetlerinden birini seçerek duvar temizliğiniz yapılmaktadır.

Petek iç kısımlarının temizliği oldukça güçtür. Petek iç kısımlarına buharlı temizlik sistemini uygulayarak içerisinde biriken tüm pisliğin atılmasını sağlar.

Balkon kısımlarının temizliği, priz temizliği, avize temizliği, dolap temizliği gibi eviniz de istediğiniz tüm temizlik hizmetlerini alabilirsiniz.

Ayrıca halı ve koltuklara özel ürünlerimiz ile makine yardımı ile tüm kir kusturulur, yerinde halı ve koltuk temizliği sağlanır.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Günaydın Temizlik iyi günler diler…

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno