Evdeki Karıncalara Son

Evdeki Karıncalara Son
26.01.2015
542

Bahar aylarının gelmesi ile eve gelen misafir karıncaların olması elbette sizi rahatsız ediyordur.

Karıncalar derz araları, priz yuvaları, pencere pervazları, binadaki sıva çatlaklarının olduğu bölgeler gibi yaşam alnınızın her yerinde her an karşılaşabileceğiniz durumlardan bir tanesidir.

Evde Karıncaları Yok Etmek İçin Ne Yapmalıyız?

Bu karıncaların oluşma sebeplerinden biri de temizlik anlayışıdır. Yaz aylarında kendini gösteren bu karıncaların temizliği için birçok kimyasal ilaçlama yöntemleri vardır.

Ev ya da iş yerleriniz de olan karıncalar, temizlenmemiş alanlara gelerek birken on, on iken yirmi olarak yayılırlar. Evinizin ya da işyerinizin temizliğini sağlarken daha dikkatli ve detaylı olmanız gerekmektedir.

Evin dip köşe temizliği sağlanmalı. Özellikle mutfak kısımlarına dikkat edilmeli. Mutfak temizliği özenle yapılarak karıncaları yok edebilir, tekrar gelmemesini sağlayabilirsiniz.

Evde karıncaları yok etmek için karınca çıkış noktalarına sirke dökebilirsiniz. Çünkü karıncalar sirkeyi sevmez, sirke döktüğünüz alanlar da kısa sürede karıncaların yok olduğunu göreceksiniz.

Evde karıncaları yok etme işleminden bir tanesi de kırmızı acı biberi yine karınca çıkış noktalarına dökerek karıncaların gelmesini engelleye bilirsiniz. İyi sonuçlar alabilmeniz için birkaç gün üst üste uygulayınız.

Ev temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, bina temizliği, halı temizliği, koltuk temizliği hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu gibi birçok alanın temizliğini sağlamak için Ankara Temizlik firması ve Ankara Temizlik şirketi olarak sizlerleyiz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno