Ankara Bağlıca Ev Temizliği Şirketleri

Ankara Bağlıca Ev Temizliği Şirketleri
26.06.2015
950

Ankara da faaliyet gösteren Günaydın Temizlik şirketi Bağlıca semti dahil her yere hizmet göstermektedir. Bayram yakınlığı ile daha çok tercih edilen ev temizliği hizmetimiz sınırsız olarak devam etmektedir.

Ev temizliği isteyen tüm müşterilerimiz için uzman kadromuz ile 7/24 hizmet sağlıyoruz. İstediğiniz gün istediğiniz saatte ev temizliği almak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak randevu almaktır.

Bayram dolayısı ile yoğun geçen bu günlerimizde size daha iyi hizmet sağlayabilmek adına acil ev temizliği dışında bizleri önceden aramalısınız. Bununla birlikte gerekli sayıda personel sayısını bildirmeniz yeterli olacaktır.

Aniden temizliğe ihtiyacınız olduğunda da gün içerisinde bizleri arayarak acil ev temizliği hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Temizliğin Doğru Adresi…

Ev temizliğini ilk etap da en az 2 kişi ile sağlamaktayız. Devamlılık süresince istediğiniz sayıda temizlik için yardımcı bayan ya da yardımcı bay personellerimizden destek alabilirsiniz.

Ev durumuna göre ev temizliği hizmetimiz 2-3-4-6-8 gibi gruplar halinde de hizmet vermekteyiz.

Eşyalı ev temizliğinin yanı sıra, boş ev temizliği, boya sonrası ev temizliği, taşınma öncesi ev temizliği, taşınma sonrası ev temizliği hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca inşaat sonrası ev temizliği ya da tadilat sonrası ev temizliği hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Halı temizliği, koltuk yıkama, koltuk silme, duvar silme, duvar temizliği, cam temizliği, cam silme, dolap içi temizlik, ütü yapımı, buharlı temizlik sistemimizde bulunmaktadır.

Detaylar ve daha fazlası için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Temizliğin doğru adresi…

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno