Batıkent Temizlik Firmaları

Batıkent Temizlik Firmaları
18.04.2015
923

Ankara Günaydın Temizlik, eşyasız boş ev temizliğinde size titiz bir çalışma sunmaktadır.

Evin m2’sine ve oda sayısına göre 2-3 kişilik ekiplerle geliyoruz. Tüm temizlik malzemelerini firmamız tarafından karşılanıyor.

Önceden oturulmuş boş evin temizliği konusunda uzman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Önceden oturulmuş bir evin temizliği detaylı ve düzenli olarak yapılması gerekir.

Sizlerde yeni oturacağınız evin temiz olmasını ve içinize sinmesini istersiniz. Kuşkusuz temiz ortamda oturmak isteyeceksiniz.

Önceden bulunan eşyaların kapattığı sıkça temizlenmemiş kıyıda köşede kalmış yüzeylerin detaylı bir şekilde temizlenmesi yapılır. Ayrıca fayans yüzeyleri, banyo dolapları ve mutfak dolaplarından klozetlere kadar her alanın tecrübeli personellerimiz tarafından temizliği sağlanır.

Camlar, kapılar, balkonlar, duvar, parke, petek, prizler aklınıza gelebilecek her yer detaylı bir şekilde dezenfekte edilir.

Ankara’da ev temizlik işleri için Günaydın Temizlik, Ankara ev temizliği, inşaat temizliği, Batıkent Temizlik Firmaları, dış cephe temizliği, gündelikçi personel temini, profesyonel ekibiyle sizlerle.

Diğer Ev Uygulamalarımız

→ Yerinde halı-koltuk temizliği

→ Kalorifer-petek temizliği

→ Su baskını tahliye ve temizliği

→ İnşaat tadilat ve boya sonrası temizlik

→ Duvar temizliği

→ Gündelikçi bayan temini

Eşyalı Ev Temizliği

(Malzemesiz gündelikçi bayan-veya ekip olarak malzemeli detaylı temizlik 2-3 kişi)

Bay bayan temizlik personellerimiz ile evinizin dip köşe temizliği sağlanıyor. Ev içerisinde yapılabilecek tüm temizlik hizmetini karşılamaktayız.

Perdeler çıkartılarak perde temizliği sağlanır. Camlar detaylı bir şekilde temizlenir. Halılar kaldırılır ve yerler temizlenir. Tüm koltuk ve dolap çekilerek arka kısımları temizlenir. Duvar temizliği buharlı temizlik ya da duvar temizliğinde kullanılan özel kimyasallar ile temizlenir. Fayans temizliği, derz aralarının temizliği yapılır.

Mutfak dolaplarının iç ve dış temizliği sağlanır. İsteğinize bağlı olarak iç kısım boşaltılır tabak, bardak ne varsa temizliği yapılır. Aspiratör, fırın gibi mutfak aletlerinin temizliği sağlanır. Buzdolabı isteğe bağlı iç dış temizlenir.

Islak zeminlerin (banyo – WC – lavabo – balkonların) temizlenmesi. Evde bulunan elektronik eşyaların tozunun alınması. Aydınlatmada kullanılan avizelerin tozunun alınması. Priz ve peteklerin ara kısımlarının temizlenmesi.

Halı ve koltuk silinmesi ya da yıkanması. Perdelerin takılması. Varsa ütü işleminin yapılması Günaydın Temizlik ekibi ile yapılmaktadır.

Temizliğin Doğru Adresidir.

Evlere temizlik hizmetinde, tek kişilik servisimiz yoktur.

En az 2, evin iş durumuna uygun 2-3 kişi olarak eleman yönlendiriyoruz.

Mutfak dolapları iç dış temizliği ve evin genel temizliği istenildiğinde 2 kişi yönlendiriyoruz.

Duvar temizliği ve genel temizlik istenildiğin de evin büyüklüğüne göre 2-3 kişi yönlendiriyoruz.

Koltuk yıkama ve genel temizlik istediğiniz de bir bay bir bayan eleman yönlendiriyoruz.

Halı, koltuk, mutfak dolapları iç kısım, duvar temizliği ve genel temizlik istenildiğinde 3-4 kişi yönlendiriyoruz.

Güvenilir temizlik hizmeti için Günaydın Temizliği arayabilirsiniz. Temizliğin doğru adresidir. Kaliteli yaşam için Günaydın Temizlik.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno