Hasköy Temizlik Şirketleri

Hasköy Temizlik Şirketleri
11.08.2015
828

Ankara Günaydın Temizlik adında hizmet veren firmamız, ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, cami temizliği, okul temizliği hizmetlerini vermektedir. Ayrıca inşaat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası iş yeri temizliği, boya sonrası temizlik, eşyalı ev temizliği, eşyalı ofis temizliği hizmetleri de mevcuttur. Taşınma öncesi ev temizliği, taşınma öncesi iş yeri temizliği, buharlı ev temizliği, buharlı iş yeri temizliği ve daha fazla hizmetten yararlanabilirsiniz.

Cam Temizliği Nano Teknolojisi

Firmamız bir ev ya da iş yeri temizliğine en az 2 kişi yönlendiriyor. Tek kişi hizmetimiz yoktur. İsteğe uygun 2-4-6-8… gruplar halinde ekip isteyebilirsiniz.

Cam silimi, cam temizliği nano teknolojisi ile uzman ekip tarafından gerçekleştirilir. Nano cam silimi sağlıklı ve güvenilirdir. Nano cam temizliği diğer cam temizliklerinden daha farklıdır. Bu yöntem ile camlarınız uzun zaman kir ve leke tutmaz.

İnşaat sonrası ev temizliği ya da inşaat sonrası iş yeri temizliğinde belirli ekipler gönderiyoruz. İnşaat sonrası temizlikler diğer temizlik hizmetlerine göre daha farklı ve zahmetlidir.

Uzman ekibimiz camlar da bulunan bantların temizliğini cam pervazlarına zarar vermeden çıkartıyor. Camlar da bulunan boya, harç kalıntıları özel inşaat sonrasında kullanılan ürünler ile dezenfekte ediliyor.

İnşaat sonrası duvarlarınızda toz birikimi olabilir. Duvarlara kâğıt döşetmiş olabilirsiniz. Bunlarında temizliği ekibimiz tarafından aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

Banyo, wc gibi ıslak zeminlerde fayanslarda boya, harç kalıntıları gibi atıklar birikmiş olabilir. Genel temizlik içerisinde ıslak zemin temizliği de gerçekleştirilir.

İnşaat sonrası sıfır ev temizliği ya da iş yeri temizliğinde alanda bulunan mobilyaların temizliği de sağlanır. Yani inşaat sonrası temizlikler de her yer dip köşe temizlenerek sağlıklı yaşam alanlarını sizlere teslim etmiş oluyoruz.

Eşyalı ev temizliği, eşyalı iş yeri temizliği bu alanların temizliği en az iki kişi ile sağlanmaktadır. Cam silme, halı silme, koltuk silme, koltuk yıkama, perde yıkama, perde takma, petek içlerinin temizliği, avize temizliği, zemin temizliği yapılmaktadır. Ayrıca banyo temizliği, WC temizliği, mutfak temizliği (dolap temizliği, aspiratör temizliği, fırın temizliği vs..), balkon temizliği de yapılmaktadır. Bunların dışında teras temizliği, odaların temizliği ve daha fazlası her yer detaylı bir şekilde temizleniyor.

Taşınma öncesi temizlik hizmetimiz de her yerin hijyeni tam bir şekilde yapılmaktadır.

Buharlı Temizlik Hizmeti

Buharlı temizlik hizmeti hemen hemen her temizlik için uygundur. Yüksek ısı sayesinde tüm mikropların yok olmasını sağlar. Özellikle ortak kullanım alanları için (banyo,WC) hijyen açısından gereklidir.

Bazı müşterilerimiz temizlik şirketlerine, temizlik firmalarına yaşadıkları olumsuz durumlardan dolayı güvenmemektedir.

Ankara Günaydın Temizlik olarak çalışanlarımız ve ekipmanlarımız ile o güveni kazanmak isteriz. Gelen personellerimiz iş bitimi ev, iş yeri gibi yaşam alanlarının temizliği yapılıp teslim edilir.

Sorumlu kişi (ev sahibi, iş yeri sahibi vb.) her yeri kontrol eder ve ekip ondan sonra çıkışını gerçekleştirir. İşimiz garantilidir.

Detaylar için iletişime geçiniz.

Günaydın Temizlik Ankara Temizlik firması. Ankara’nın neresinde olursanız olun, her yere sınırsız hizmetimiz vardır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno