Koltuk Yıkatma Hizmeti

Koltuk Yıkatma Hizmeti
04.07.2018
497

Temizlik, tüm yaşama alanlarınız için en önemli durumlardandır diyebiliriz. Ofisinizi, evinizi kendinize göre dizayn ettiyseniz ve tamamen rahat mobilyalar seçtiyseniz, ilk olarak onların temizliğini düşünmek durumundasınız. Çünkü mobilyalar, çok fazla kir göstermeyen ve temiz sanarak oturduğunuzda tüm mikrobu ve bakteriyi havaya saçabilen eşyalardır. Tüm bu mobilyalarınız için koltuk yıkatma hizmeti alabilirsiniz.

Günaydın Temizlik şirketi ile iletişime geçerek, koltuklarınızı ilk aldığınız günlerdeki gibi temiz bir hale getirebilirsiniz. Fakat eğer tüm mobilyalarınızı kendiniz temizlemek isterseniz, birkaç duruma dikkat etmeniz gerekecek. Çünkü koltuklar sürekli kullanılan ve uzun süreler boyunca temizlenmediğinde büyük kas gücü isteyen temizlikler ile temizlenebilen eşyalardandır.

Koltuk Yıkatma Hizmetinde Dikkat Edilecek Hususlar?

Ev veya ofislerinizdeki koltuklar, sürekli kullanımdan dolayı kir ve bakteriyi içine hapsedebilen bir yapıya sahiptir. Bu yüzden temizleme işlemini son derece titiz ve ayrıntılı bir şekilde yapmak gerekmektedir. Koltuk temizliğine geçmeden önce, tüm koltuklarınızın üzerini elektrikli süpürge ile süpürmenizi tavsiye ederiz. Bu işlemin ardından tüm temizliğiniz az da olsa daha kolay bir hal alacaktır. Koltuklarınızı soğuk su ile yıkamaya dikkat edin.

Koltuk ve mobilya temizlemelerinde sıcak su kullanmak tavsiye edilmemektedir. Ağartıcı özelliği bulunmayan bir deterjan eşliğinde silmeniz gereken koltuklarınızı temizlerken en azami derecede su kullanmaya özen gösterin. Çünkü çok fazla su kullandığınız zaman koltuklarınızın uzun süreler ıslak kaldığınız göreceksiniz. Eğer koltuklarınız uzun süreler boyunca ıslak kalırsa da hem işleriniz aksar hem de konforunuzdan ödün vermiş olursunuz.

Koltuk yıkatma hizmeti almak yerine kendiniz koltuklarınızı temizlemek istiyorsanız, koltuklarınızı önce bir miktar su ile ıslatmanız gerekmektedir. Veya ıslak bir bez ile işleme başlamanız gerekmektedir. Çünkü tamamen kuru bir bez ile kuru bir koltuğu temizlemek isterseniz, yüzey üzerinde bulunan tüm lekeleri yüzeye yayabilirsiniz. Bu durumda da temizlik işleminiz çok daha zor bir hal alacaktır.

Deterjanınızın veya kullandığınız temizlik malzemesinin koltuğunuza zarar verip vermeyeceğini anlamak için; koltuğunuz ile aynı malzemeye sahip küçük bir parça üzerinde deneme yapmanızı öneririz. Çünkü aksi takdirde, koltuğunuza zarar verebilecek bir malzemenin koltuk ile temas etmesi sizler için iyi olmayabilir.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno