Perde Temizliği Nasıl Yapılır

Perde Temizliği Nasıl Yapılır
04.10.2015
478

Stor perde temizliği, zebra perde temizliği, tül perde temizliği, tül beyazlatma, perde temizliği oldukça zor ve zahmetli bir iştir.

Perde temizliği, perdenin çıkarılması doğru teknikle yıkanıp beyazsa sararmış perdelerin beyazlatılması oldukça zor ve sabır isteyen bir iştir.

Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Stor perdeler ilk önce takılan yerden sağlam bir merdiven yardımı ile tekrar unutmamak şartıyla yerinden çıkarılır. Tekrar asarken veya takarken zorluk çekmeyelim.

Perde çıkarılır ve büyük tam açabileceğimiz bir alana serilip ılık su ile ıslatılır. Soda ve sodamatik ile tüller için üretilmiş tül toz deterjanı su kovasına yaklaşık 100 g soda ve 50 g sodamatik, tül deterjanı karıştırılarak yıkama işlemine hazırlık tamamlanır.

Sert olmayan bir el fırçası yahut mikrofiber bez eldiven ile temizlik işlemi sağlanır. Yaklaşık 30 dk. süren temizlik işleminden sonra durulayıp suyu tamamen aktıktan sonra nemli bir şekilde yerine aşılarak açılıp kuruması sağlanır.

Eğer tül ve perdeleriniz çok daha güzel kokmasını isterseniz 1 kapak yumuşatıcı ile güzel kokmasını sağlaya bilirsiniz

Zebra Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Yukarıda anlattığım tüm işlemlerin tamamı zebra perde temizliği içinde geçerlidir. Perdelerinizde yağ veya leke var ise yağçöz çok işinize yarayacaktır.

Ankara’da perde temizliği iş de yapan Ankara Temizlik şirketimiz gerekli bilgiyi sizlere her zaman sunmaktadır. Her türlü temizlik sorularınız için bizi arayın.

Ev temizliği işinde de doğru bilinen yanlışları eşyanıza ve sağlığınıza zarar gelmemesi için web sitemizde her gün güncel bilgilendirme yapmaktayız. Böylece siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Hafta sonu açık temizlik şirketleri var mı? Sorusuna günaydın temizlik haftanın 7 günü hizmet sağlamaktadır. Acil temizlik işleriniz sorunsuz halledilir ve güvenle teslim edilir.

Ankara’da tatil günlerin de ev temizliği hizmeti sağlayan Günaydın Temizlik tüm ilçelere semt ve mahallelere hizmet sağlamaktadır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno