Yerinde Halı Temizliği Hizmeti

Yerinde Halı Temizliği Hizmeti
31.05.2018
273

Halı, eviniz veya iş yerinize en çok hava katan eşyalardan biridir. Duvardan duvara uzanabilen, renk renk halılarınızın görüntüsü kadar temizliği de önemlidir. Özellikle iş yerlerinde ayakkabı ile gezilen halılar çok çabuk bir şekilde kir tutabilmektedir.

Evlerdeki halılar ise daha geç kirlenmektedir fakat az da olsa kirlenen bir halı üstüne her basıldığında ortama bakteri yaymaktadır.

Yerinde Halı Temizliği Hizmeti Veren Firmalar Hangileridir?

Halıları dışarıda yıkamak yasak iken, yıkamacıya göndermek ise hem vaktinizden çalabilir hem de cebinize zarar verebilir. Bu yüzden Ankara temizlik şirketleri, verdiği yerinde halı temizliği hizmeti ile sizi büyük bir dertten kurtarmaktadır.

İster iş yeriniz olsun ister eviniz, kısa bir sürede ve çok kolay bir şekilde temizlenen halılarınız sayesinde hem daha iyi hissedecek hem de halılardan gelen güzel kokular içinde yaşayacaksınız.

Eğer kendiniz halılarınızı yıkarsanız, kuruma işlemi 1 gününüzü alabilir. Bol su ve deterjan eşliğinde yıkanan halılar, aldıkları fazladan fırça darbeleri ile yıpranabilir. Üstelik yıkama işleminde kullanılan bol su, halılarınızı deforme edebilir ve ayrıca kısa bir sürede kurumasına engel olabilir. Fakat şirketlerin özel makineleri sayesinde, temizlik işlemi de kuruma işlemi de birkaç saat içerisinde bitiyor.

Kuruma işleminin bu kadar kısa sürede olması, hem evinizde veya işyerinizde rahatça gezmenize hem de işlerinizin aksamamasına yol açar. Aksi takdirde halınızın bulunduğu odayı kullanmak bir hayli zor ve meşakkatli bir iş olacaktır.

Özel karışımlar sayesinde kısa bir sürede yıkanan halılarınız, ilk günkü gibi tertemiz bir hal alacaktır. Kısa bir sürede kuruyan halılarınız, 4-5 saatte kuruyan halılara göre çok daha temiz kalacaklardır. Çünkü 4-5 saat ıslak kalan bir halının üstünde bakteriler ve küfler rahatça üreyebilirler. Böyle bir sorunla karşılaşmamanız için en az yıkama işlemi kadar kısa bir kuruma süresi vaat eden firmalar, memnuniyetiniz için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Birçok halı yıkama yöntemi ile çalışan firmalar, halınızın özelliklerine göre halı yıkama işlemi gerçekleştirmektedirler. Üst düzey hijyenin sağlık demek olduğu şu günlerde, Ankara temizlik şirketleri temizlik konusunda rahat etmeniz için çalışmaya devam ediyor.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno