Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Çalışan Anneler İçin Ev Temizliği

Çalışan Anneler İçin Ev Temizliği

Çalışan Anneler İçin Ev Temizliği

Günümüzde çalışma hayatın da daha aktif rol alan kadınlar için temizlik içinde vakit bulmaları ve buna extra bir zaman harcamaları çok zor oluyor.

Çalışan ailelerin yardımına güvenebileceği ve ev temizliğinde oldukça iyi olan Ankara temizlik şirketini tercih etmeleri her zaman ailenin yararına olacaktır

Çalışan anne ve babalar işlerine çok fazla vakit ayırdıkları için temizliği de vakit bulamaya biliyorlar.daha doğrusu boş kalan zamanlar da ailesine ve sevdiklerine zaman ayırmaları daha doğru olacağından Evin Temizlik işlerini güvenilir bir Temizlik şirketine bırakarak zaman dan tasarruf etmiş olacaklardır.

Ev işi kadınların üstüne yüklenmiş bir yük olmaktan çıkıyor,nasıl  bir elektirik işini veya su arızasına işin ehli bir usta çağırıyorsanız, Ev temizliğine de Temizlik şirketi çağırmak doğru bir seçim olacaktır.hamile bayanlara ev temizliği işlerinde yardımcı temizlik personellerimiz ile sorunsuz ev temizliğini tamamlayıp teslim ediyoruz.özellikle günümüz şartlarında temizlikçi çağırmak veya Ankara temizlik şirketini çağırmak lüx den öte artık bir gereksinim hatta mecburiyet gibi kendinize ailenize ve sevdiğiniz dostlarınıza vakit ayırmaya sizinde hakkınız var.bunun için Ankara Günaydın temizlik sizlerin daima yanınızda 0312 580 46 34 nolu telefondan bizlerden bilgi ve randevu alıp güvenilir temizlik şirketimiz ile tanışıp işlerinizi detaylı yaptırabilirsiniz.Keçiören Temizlik Şirketi

Önce kalite ve güvenilir bir temizlik firması seçmek doğru bir başlangıç olacaktır.Ankara Temizlik koltuk yıkama hizmetinden,başlayıp ev temizliği, inşaat sonrası Ev Temizliğiniz ile sizlere her türlü temizlik işlerinizde yardımcı ve destek oluyor.

120 m2 -3+1 evlere 2 bayan personel ile temizlik hizmeti sağlıyoruz.

160 m2 – 4+1 evlere 3 personel ile temizlik hizmeti sağlıyoruz

İnşaat sonrası temizlik hizmetinde kaç personel çalışır?

120 m2 3+1 inşaat sonrası ev temizliğinde 3 personel ile detaylı temizliğiniz sağlanır.

160m2 4+1 inşaat sonrası ev temizliğinde 4 personel ile temizlik hizmetiniz sağlanır.

Detaylı bilgi ve randevu için  0312 580 46 34   –   0545 954 07 27  telefonlardan Ankara Temizlik Şirketine ulaşabilirsiniz.

ANKARA VİLLA TEMİZLİĞİ

ANKARA VİLLA TEMİZLİĞİ

ANKARA VİLLA TEMİZLİĞİ Villa ve trıplex ev temizliğinde öncü firma olan Günaydın Temizlik araç gereç gibi konular da eksiksiz ve detaycı olan şirket çalışanlarımız son teknoloji makinalar ile hizmet vermektedir. Temizlik malzemeleri Özel olarak temizliğin türüne göre saçilip alınmaktadır.temizlik ..

Ankara Karacaören Temizlik Şirketleri

Ankara Karacaören Temizlik Şirketleri

Ankara Karacaören Temizlik Şirketleri Bazen evlerimizde temizliğe ne kadar dikkat edersek edelim kimi zaman evlerimizde daha detaylı bir temizlik yapmak isteriz. Bu konuda pek çok ayrıntıyı göz önünde tutarak ve odalar arasında ayrım gözetmeden temizliği dip bucak yapmak isteyebilirsiniz. Böyle dur..

Ankara Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama Ankara koltuk yıkama firmamızda hangi semtte oturuyor olursanız olun 0312 580 46 34 ve 0545 954 07 27 nolu hattımızdan randevu alıp koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Ankara koltuk yıkama şirketimiz tüm semtlere servis veren ve sunduğu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik g..