Bayram Sonrası Ev Temizliği

Bayram Sonrası Ev Temizliği
24.09.2015
508

Mevsim değişmelerinin başladığı bu günlerde evlerimizin temizliği de gündeme geliyor. Bazı evlerde boya badana telaşı, kimi evlerde tadilat çok yorucu ve insan enerjisini tamamen alan çok sıkıldığınız bir iştir.

Hele de boya sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik işi eziyete dönüşmeden hemen bir temizlik şirketi ile kolaylıkla arayıp anlaşabilirsiniz. Çok daha uygun maliyetlere sorunsuz temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Evet, neden olmasın? Evinize hiç temizlikçi veya temizlik firması girmemiş olabilir. Sizinde artık rahat etmeye ve çile haline gelen temizlik işlerinizi yaptırmanın zamanı gelmedi mi?

Pratik ve hızlı olan temizlik personellerimiz ile eviniz dip köşe ince temizliğe kavuşmuş olacak. Örneğin; siz bir evi detaylı temizlemeye kalktığınız zaman, çok şeyi ihmal etmiş olacaksınız. Çocuklarınız, aileniz ve ilgi göstereceğiz çoğu şeyler. Bütün bunlara maruz kalmamak için tek yapmanız gereken iyi temizlik firması ile anlaşmak.

Ev Temizliği Fiyatları

Temizlik fiyatları Ankara’da değişkenlik gösterse de genel olarak belirli bir tarifeden gitmektedir. Ev temizliği fiyatları ve inşaat sonrası ev temizliği fiyatları kişi sayısına bağlı olarak değişir.

Ofis temizliği fiyatları da m2 olarak ev temizliği ile aynıdır. Detaylı bilgi için telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz. Tek kişilik temizlik elemanı doğal olarak 120 m2 bir evi detaylı temizleyemez.

Temizlik şirketimiz normal 3+1 evlere en az 2 personel ile temizlik hizmeti sağlar detaylı ve kusursuz temizlik için bu şarttır. Siz de temizlik hizmeti alacaksanız bu hususlara lütfen dikkat ve özen gösteriniz.

Mevsim değişiklerinde ve bayram sonrası temizlik hizmeti almanı sağlığınız için çok önemlidir. Evinize gelen onlarca misafir ve sonrasında toz oluşması ve evin kirlenmesi kaçınılmazdır. Bunun için bayram öncesi temizlik nasıl bir kural haline geldiyse bayram sonrası ev temizliğinizi de yaptırmalısınız.

Temizlik işlerinizi işinde uzman güvenilir firmalara yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Malzemeleri ve temizlik ekipmanlarını temizlik şirketleri karşılar ve sizin evinizden hiçbir temizlik ürünü ve makinası kullanılmaz.

Ankara Temizlik şirketi olarak Günaydın Temizlik şirketi bu konudaki deneyimi ve güveni ile sayılı firmalar arasında yerini almıştır. Güvenilirliği ile müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır.

En iyi temizlik şirketi seçilmiş bir profesyonel temizlik şirketidir. Kullanılan tüm malzemeler özel temizlik ürünleridir. Daima güvene çok önem veren şirketimiz tüm personelini haftalık eğitimlerle bilinçlendirir.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno