Ankara’da Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti

Ankara’da Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti
30.08.2015
334

Ankara’da temizlik şirketinden yararlanmak isterseniz profesyonel ekibi ile Günaydın Temizlik sizlere üstün hizmet sağlamaktadır.

Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat sonrası temizlik işlemi ile inşaat sonrası temizlik birbirine benzer. Tadilat sonrası temizlik uzmanlık isteyen ve en ince ayrıntıya kadar temizliğin sağlanması gereken bir hizmettir.

Tadilat görmüş ev temizliği, tadilat görmüş eşyalı ev temizliği, tadilat görmüş iş yeri temizliği, tadilat görmüş eşyalı iş yeri temizliği gibi farklı durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Tadilat görmüş eşyalı ortamların temizliği biraz daha zordur. Çünkü tadilat sırasında eşyalarınızın kirlenme oranı daha yüksektir. Tadilat yapılmış boş alanın temizliği biraz daha rahat çalışılan bir ortam olur.

Öncelikle tadilat görmüş eşyalı ya da eşyasız iş yeri ve ev temizliğinde ortamdan kaba pislik alınır. Ortam biraz daha ferah ve rahat çalışma alanına hazır edilir. Daha sonra ince temizlik yapılır.

Camlar, kapılar, zemin, banyo, WC, mutfak, balkon, teras, tavan, petekler, prizler, fayanslar, duvar vs. her yer özenle temizlenerek oturum haline getirilir.

Eşyalı temizliklerde halı, koltuk, avize, süs eşyaları, perde ve diğer eşyaların temizliği sağlanır.

Tadilat görmüş ev, ofis, büro, market, kafe, restoran, hastane, okul, otel, AVM, villa, fabrika, depo gibi alanların temizliği firmamız tarafından temizlenir.

Buharlı temizlik hizmeti de sunmaktayız. Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz de uzman ekibimiz tarafından yapılır.

Ankara Keçiören Temizlik Şirketi, Çankaya Temizlik, Ankara Temizlik.

Detaylı bilgi için arayınız.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno