Ankara Nallıhan Temizlik Şirketleri

Ankara Nallıhan Temizlik Şirketleri
16.01.2018
1.029

Ankara Temizlik bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekibiyle size en iyi temizliği sağlar. Ekibimiz alanında uzman, deneyimli ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. İnşaat ve dış cephe temizliği için özel temizlik ürünleri kullanılarak binaya ve zemine zarar vermeden temizlik hizmeti sağlanır.

İnşaat sonrasında özel ekipmanlarımız ile cam, mermer, fayans, parke, seramik gibi yüzeylere temizlik sağlanarak kullanıma hazır hale getirilir. İnşaat sonrasında parkeler özel temizlik malzemeleri kullanılarak parlatılır ve çizilmeye karşı bakımı yapılır. Kullanılan ürünler tamamen güvenilir olup insan sağlığına bir zararı yoktur.

Dış cepheye zarar vermeden özel temizlik ürünleri kullanarak temizlik hizmeti vermekteyiz. Dış cephede kullanılan malzemeyi yıpratmadan temizlik hizmeti sağlıyoruz.

Nallıhan Temizlik Şirketleri Mutfak Temizlik Önerileri

Mutfaktaki en zorlu lekeler tabi ki yağ ve yemek artıklarıdır. Mutfak temizliğini kolaylaştıracak bazı ipuçları şöyledir:

Küçük alanları (tezgâh gibi) temizlemek için spreyler, jeller veya temizlik bezleri kullanımı kolaydır. Daha büyük alanlar içinse (zeminler ve duvarlar) suda karıştırılmış sıvı ya da toz temizleyiciler daha idealdir. Yeni ıslak paspaslar zamandan tasarruf etmenize yardımcı olurlar.

Büyük dikey alanları temizlerken çizgi izleri bırakmamak için dairesel hareketle ve aşağıdan yukarıya doğru temizlemeye çalışın.

Aşındırıcı temizleyiciler, gıda parçacıkları ve lavabolardaki yağ artığı gibi temizlemesi zor lekeler için ekstra temizleme gücü sağlar. Ancak kullanacağınız ürünün temizleyeceğiniz yüzey için uygun olduğuna emin olun, aksi takdirde yüzeyin çizilip aşınmasına sebep olabilirsiniz. Genel olarak sıvı ve jel temizleyiciler tozlardan daha az aşındırıcıdır.

Mikrodalgada kalan artıkları ve lekeleri bekletmeden temizleyin böylece kullanıldıkça pişip sertleşmezler. Eğer sert lekeler oluştuysa bir kabın içerisinde su koyup mikrodalgada kaynatarak lekeleri yumuşatabilirsiniz.

Mutfak tezgâhı üzerine güçlü asidik veya alkalin temizlik ürünleri (tuvalet ve klozet temizleyicileri, drenaj açıcıları, pas temizleyiciler, fırın temizleyicileri vb.) kullanmayın veya dökmekten kaçının.

Firmamız mutfağınıza uygun temizlik malzemeleri ve ekipmanları kullanarak mutfağınızı pırıl pırıl yapar.

Nallıhan Temizlik Şirketleri

Temizlik hizmeti veren şirketimizi diğer Ankara temizlik şirketlerinden farkı profesyonel ekibidir. Ekibimiz tamamen uzman kişilerden oluşmaktadır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno