Batıkent Eşyalı Ev Temizliği

Batıkent Eşyalı Ev Temizliği
29.04.2015
890

Batıkent eşyalı ev temizliği hizmetlerimiz Ankara Günaydın Temizlik firması tarafından gerçekleşmektedir.

Ankara’nın tüm semtlerine özel servislerimiz ile hizmet vermekteyiz. Evinizin temizliğinde kullanılan tüm ürün ve cihazlar firmamız tarafından isteğinize göre karşılanıyor.

Evinizin cam temizliği, kapı temizliği, duvar temizliği, halı ve koltuk temizliği, banyo, WC temizliği, mutfak temizliği, fayans temizliği hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca balkon temizliği, teras temizliği, dolap temizliği, ütü yapımı gibi evinizin tüm temizlik hizmetini karşılamaktayız.

Ev Temizliği Özen ve Hijyen Gerektiren Bir Temizlik Hizmetidir

Evinizde detaylı temizliğin yapılması için en az 2 personel yönlendiriyoruz. Bir eve tek personel kesinlikle hizmet vermemektedir. 2 kişinin sağlamış olduğu temizlik hizmetinden oldukça memnun kalacaksınız.

Koltuk temizliği silme şeklinde ya da yerinde koltuk yıkama şeklinde hijyeni sağlanır. Gerekli alanlar da buharlı temizlik sistemi kullanılıyor.

Buharlı temizlik sistemi ile oluşmuş tüm yağ ve kirden eviniz uzaklaştırılmış oluyor.

Camlar da oluşmuş iz ve kirlerin yok edilmesi sağlanıyor. Balkon temizliği açık balkon temizliği, kapalı pimapenli, camlı balkon temizliği yapılmaktadır.

Cam temizliği iç ve dış olarak sağlanmaktadır. Mutfak dolaplarının temizliği iç ve dış olarak isteğe bağlı olarak farklılık göstermektedir. Aynı şekilde buzdolabı temizliği de iç ve dış olarak detaylı bir şekilde temizliği yapılıyor.

Mutfakta bulunan fırın, aspiratör ve diğer ev aletleri temizleniyor.

Eviniz silinip süpürülüyor. Evinizde bulunan süs eşyaları, avizeler, prizler, petekler her yer temizleniyor ve gerekli alanların tozu alınıyor.

Evinizde bulunan perdeler yıkanıyor ve cam temizliğinden sonra yerlerine takılıyor.

Bunlar gibi birçok temizliğe ihtiyacınız olabilir. Günaydın Temizlik olarak istediğiniz tüm temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için danışma hattımızı arayınız.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno