Mutfak Dolapları Nasıl Temizlenmeli?

Mutfak Dolapları Nasıl Temizlenmeli?
05.02.2018
525

Mutfak görünümünü önemli ölçüde etkileyen dolapların temizliği çok önemlidir. Mutfak temizliğinin en çok zaman alan kısımlarından olan dolap temizliği yanlış yapılırsa dolaplarınıza zarar verebilir. Ya da kullandığınız temizlik malzemeleri bir süre sonra dolaplarınızın sararmasına yol açabilir.

Ankara temizlik firmaları kullandığı ürünler ile dolaplarınıza asla zarar vermez. Kullandığımız ürünler tamamen güvenilir olup size ve sevdiklerinize zarar vermez. Ekipmanlarımız temizlenecek bölgede etkili ve detaylı bir temizlik sağlar.

Eşyalarınızı çizmeden, yıpratmadan ve zarar vermeden temizlik hizmeti sağlıyoruz. Dolaplarınızı özel olarak boşaltıp içlerini özenle temizliyoruz. Dolabın içinden boşalttığımız eşyalarınızı zarar vermeden tekrar dolabın içine yerleştirerek zarar vermeden temizlik sağlıyoruz.

Ahşap Mutfak Dolaplarını Temizleme

Ahşap mutfak dolabı temizliğindeki malzemenin boyasının mat ya da parlak olması gerekmektedir. Parlak dolaplar kimyasal ürünlerle temizlenirken çok dikkatli olunması gerek.

Mümkün mertebe kimyasal ürün kullanılmadan temizlenmesi gerekmektedir. Bu tür parlak dolaplar cam sil ile silindikten sonra kuru bezle silinmesi gerekmektedir. Eğer parlak dolabı sadece su ile silerseniz dolabınız suyu emerek şişebilir ve su lekesi kalabilir.

Ankara temizlik dolabınızın malzemesine göre uygun temizlik ürününü kullanarak size kaliteli temizlik sunar. Güler yüzlü ekibimiz evinize gelerek temizlik hizmetini sağlar. Kullandığımız ürünler sayesinde dolaplarınızda asla sararma, şişme gibi sorunlar oluşmaz. Dolabınız iç – dış olmak üzere güzelce temizlendikten sonra temizlenecek diğer bölgelere geçilir.

Dolap Temizliği Nasıl Olmalı?

Mutfak Dolapları Nasıl Temizlenmeli? Yağ çözücü bir sabun ve suyu karıştırın. Bu karışıma batırdığınız bir diş fırçası yardımıyla dolap kapaklarının menteşe ve vida kısımlarını iyice ovalayın.

Eşit miktarda bulaşık deterjanı ve sirke yardımıyla dolaplarınızın içini güzelce silin. Dolapların dışını ve kenarlarını unutmayın. Sildikten sonra dolapların her tarafını iç ve dış dahil olmak üzere kalın bir havluyla güzelce kurulayın. Bu sirke kokusunun dolabın içindeki eşyalara bulaşmasını önleyecektir.

Ankara temizlik şirketleri temizlediği bölgede kesinlikle koku gibi bir şey bırakmaz. Sizi temizlik zahmetinden kurtarıp tertemiz bir ev bırakıyoruz. Evinizi özenle detaylı bir şekilde temizleyip size teslim ediyoruz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno