Ev Temizliği

Ev Temizliği
06.03.2015
389

Müşterilerimizin ev temizliği taleplerinde en iyi hizmeti verebilmek için Günaydın Temizlik detaylı ev temizlik programları uygulamaktayız.

Evin net (m2) alanı, evde varsa eşyaların yoğunluğu veya eşyasız ev ise evin son durumu halini telefon ile öğrendikten sonra personelimizi bilgilendiriyoruz. Evin durumuna uygun yönlendirme yapıyoruz.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Ankara ev temizliği ve Çankaya ev temizliği eşyalı ev temizliğinde öncelikle personelimiz evin tamamını elektrikli süpürge ile temizlemektedir. Yerde bulunan tozlar süpürüldükten sonra ilk olarak cam temizliği başlar.

Evin tüm camlarını bir personelimiz gerekli özel aparatlar ve ekipmanlarla en temiz şekilde temizler. Bu uygulamada sonucu 2 veya 3 kez cam silinmesi sonrası kesin sonuç alınır.

Uygulama sırasında fiber cam temizlik bezleri ile lekesiz cam temizliği sağlanır. Bu bezler ile camda bulunan kirler yok edilir. Ayrıca gliserin kullanılarak camda kalıcı bir temizlik ve parlaklık bırakılır. Daha sonra evde bulunan eşyaların temizliğine başlanır.

Personelimiz evin durumuna göre planlama yapabilir. Eşyaların temizliği için ayrı ayrı özel temizlik malzemeleri kullanılır. Örneğin mobilyaların temizliği için ahşap temizleyici veya elektronik eşyaların için genel temizleyiciler kullanabilir.

Eşyaların yoğunluğuna göre işin bitiminde banyo, tuvalet ve mutfak temizliği için farklı temizlik malzemeleri hazırlanır. Yemek molasından sonra banyo ve tuvalet önce çamaşır suyu ve ıslak zemin temizleyicisi ile ön müdahale yapılır.

Kısa bir süre sonra fayanslar tavanlara kadar ıslak bez ile silinir. Zemin ise fiber moplar ve fiber paspas ile tekrar ovularak son temizliği gerçekleşir. Banyo ve tuvalet temizliğinden sonra mutfak temizliği için özel temizlik ekipmanları hazırlanır ve mutfak dolaplarının temizliğine başlanır.

Ankara Temizlik şirketi olarak mutfak temizliğine özel önem vermekteyiz. Evin en temiz olması gereken alandır. Mutfak dolaplarının kapakları, üst kısmı ve ocaklar özenle özel yağ ve kir sökücü temizlik malzemeleri ile silinir.

Müşterinin talebine göre dolapların içindeki malzemeler boşaltılır, yıkanır ve tekrar yerine yerleştirilir. Mutfak tezgâhı son kez temizlenerek evin zemin temizliği için ekipmanlar hazırlanır.

Fayanslı zeminler için çamaşır sulu ekipmanla parke yüzeyler için ahşap temizleyici maddelerin olduğu ekipmanlar kullanılarak evin tamamının zemini temizlenir. Balkonlar var ise son kontrolleri yapılır.

Müşteri Memnuniyeti Önemlidir!

Personelimiz müşterimize memnuniyetle ilgili görüşür ve beğenilmeyen temizlik alanları var ise personelimiz o bölgeleri tekrar temizler.

Ankara Temizlik şirketleri ve Ankara Temizlik firmaları eşyalı ev temizliği müşterimizin kesin onayı ile temizlik işiniz biter.

Önemli bir hatırlatma, çalışılan yerin uzaklığına göre öğlen yemeğini temizliğe ara vermemek için müşteri karşılar.

Bilgi ve randevu için arayınız.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno