Çankaya İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

Çankaya İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik
13.04.2015
344

Ankara Günaydın Temizlik olarak, şirketimiz inşaat temizliği ve tadilat sonrası temizlikte doğru yöntem ve tecrübeli personelleri ile kısa zamanda evinizi veya iş yerinizi kullanıma hazır hale getirir.

Firmamız, işyerinize veya evinize gönül rahatlığıyla yerleşmeniz için inşaat sonrası kaba çöplerin toplanmasını sağlamaktadır. Ayrıca çok ince tozların vakum yöntemi ile temizliği, camların ve fayans yüzeylerin dikkatli bir şekilde yüzeye zarar vermeden kazınmasını da yapmaktadır.

Buhar ile temizlenmesi, PVC’lerde kalan koruyucu bant ya da etiketlerin sökülmesi, harç ve sıva, kireç lekelerinin temizlenmesini yapmaktadır. Kapılarda ve ahşap kısımlarda gözle görülen harç lekelerinin temizlenip silinmesini sağlamaktadır.

Yerlerde dökülmüş ve kurumuş kazınması mümkün olmayan, yüzeye zarar verebilecek kireç, harç kalıntılarını özel kimyasal ile çözdürülüp temizlenmesi işlemini yapmaktadır. Derz aralarının süpürgeliklerin parke yüzeylerin temizliği, peteklerin açılması ve buhar tutularak temizlenmesini yapmaktadır.

Doğal gaz borularının aralarındaki donmuş kurumuş kalıntıların temizlenmesi, pencere önlerinde ve balkonlarda bulunan küpeşte ve mermer yüzeylerin temizlenmesini yapmaktadır. Duvarların tozunun alınması özellikle belirtiniz extra bir personele gerek duyulmaktadır.

Mutfak dolaplarının iç dış temizliği ve çekmecelerinin çıkarılarak temizlenip tekrar takılması. Banyo lavabo ıslak zeminlerin temizliği gibi titiz bir uygulama ile eviniz kullanıma hazır hale getirilir.

Temizlik esnasında herhangi bir yanıcı, yakıcı kimyasal kullanılmaz. Ankara Günaydın Temizlik, Ankara’da inşaat temizliğini yapmış yüzlerce bireysel müşteriye sahiptir. Ayrıca Ankara’da inşaat ve tadilat sonrası temizlik için, inşaat şirketleriyle çalışıp, konut-site-apartman, sosyal tesislerin toplu inşaat temizliğini yapmaktadır.

İnşaat temizliğinde makine malzeme yol herşey tarafımızdan karşılanır. Özel durumlarda ulaşımı zor yerlerde sadece müşterimiz yemek sağlamaktadır.

Gündelikçi Temizlik İçin Neden İki Personel?

Gündelikçi temizlik gibi 1 kadın iki kova ile inşaat temizliği yapılmaz. Normal oturulan ev temizliğinde ise 2 personel ve tüm temizlik malzemelerini şirketimiz karşılar. Neden 2 personel? Çünkü detaylı bir Ankara ev temizliği için iki personel şarttır.

Evin büyüklüğüne ve evdeki temizliğin durumuna göre personel sayısı ve fiyatı değişkenlik gösterebilir. İnşaat temizliği yapılacak mekân temizlik öncesi keşif yapılarak personel sayısı, temizlik süresi ve fiyatı belirlenir.

Genel olarak inşaat firmalarının çalışması ve sitelerin durumu tarafımızca bilinmektedir. İnşaat firması ve site ismi vermek sureti ile de fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İnşaat sonrası temizliği nasıl yapılır, ev temizliği işi fiyatları nedir diye düşünmeyin. Yaşadığınız veya duyduğunuz kötü tecrübeleri unutun. Doğru yerdesiniz. Günaydın Temizlik her zaman yanınızdadır.

Profesyonel inşaat temizliği için, evinizin veya işyerinizin suyu ve elektriği bağlandıktan sonra bizi arayınız.

Ankara Temizlik Firması

Herhangi bir usta, işçi, boyacı, sıvacı, elektrikçi, parkeci, temizlik yapılan mekânda çalışması temizlik hizmetini kalitesini düşürür. Zaman açısından sıkıntı yaşanır. Böyle durumların olmaması için lütfen temizlik işini en sona bırakın.

Bu bizim için iyi bir temizlik zaman açısından çok önemlidir! Lütfen temizliği en son yaptırınız.

Temizliği en son yaptırınız!

Evinizi temizler kapınıza galoş bırakır sizi davet ederiz. Sizler kontrollerinizi yapıp tamam dedikten sonra malzememizi alır çıkarız.

Temizlik hizmetimiz garantilidir.

Profesyonel deneyimli tecrübeli inşaat temizliği ekiplerimiz sınırlı sayıdadır. Randevu verilirken 2-3 gün sonraya gün alabilirsiniz.

İnşaat bitmeden temizliği, temizlik bitmeden taşınmayı düşünmeyin.

Bilgi ve randevu için arayınız.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno