Ev Temizliği Ankara

Ev Temizliği Ankara
09.05.2015
381

Ankara Ev Temizliği şirketi olarak, eşyalı ve eşyasız boş ev temizliğinde size kalıcı ve etkin çözümler sunmayı garanti ediyoruz.

Öncesinde oturulmuş olan boş ev temizliği ve taşınmadan önce içinize sinecek detaylı bir temizlik gerekir.

Duvarların isten ve lekelerden arınması ve sigara içilmiş ise evin kokudan ve bakterilerden arınması için duvar temizliği olmazsa olmazlardandır.

Ev Temizliği Ankara – Günaydın Temizlik Güvenilir mi?

Önceden bulunan eşyaların kapattığı sıkça temizlenmemiş kıyıda köşede kalmış yüzeylerin detaylı bir şekilde temizlenmesini sağlıyoruz.

Fayans yüzeylerden-mutfak dolaplarına kadar tüm evin tecrübeli personellerimiz tarafından silinme işlerini gerçekleştiriyoruz.

Genel olarak kapılar, petekler, parkeler, mutfak dolapları iç-dış temizliği, yağlanmış ve zor inatçı lekelerin temizlenmesi de yapılmaktadır. Ayrıca çekmecelerin içinin silinip tekrar takılması, camların temizliği ve pencere pervazların ciflenmesi gibi en ince detayına kadar mükemmel bir temizliği sizlere garanti ediyoruz.

Ankara ev temizliğinde lider firma olan Günaydın Temizlik ile ev işlerinizi şüphesiz güvenilir temizlik personellerimiz ile detaylı dip köşe temizliyoruz. Aynı gün içerisinde de teslim ediyoruz.

Eryaman Temizlik şirketleri ve Batıkent Temizlik şirketleri olarak hizmet vermekteyiz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno