Lavabo ve Klozet Temizliği

Lavabo ve Klozet Temizliği
23.12.2014
1.094

Evimizin, ofisimizin veya yaşadığımız tüm alanlarda en çok kirlenen ve leke tutan yerler lavabo, klozet, duşakabin, musluklar, bataryalardır. Bakteri mikrop üremesini ve kötü görüntüden kurtulmak için her gün temizlememiz gereklidir.

Lavabo ve Klozet Temizliği Nasıl Yapılır?

Lavabo ve klozetleri porçöz, cif, domestos gibi kuvvetli temizlik malzemeleri ile fırça yardımı ile ovup mikroplardan arındırmalıyız.

Kullandığımız temizlik malzemelerinin kokuları kötü olabilir. Bunu önlemek için kullandığımız deterjanlı suyun içerisine elma sirkesi veya üzüm sirkesi ekleyip kötü ve rahatsız edici kokudan kurtulabiliriz.

Ev hanımlarının fazla önem vermedikleri bir konuda lavaboların, pisuarların, klozetlerin gider hortumlarının temizliğidir.

Temizlik işimiz bittiğinde 7 günde bir lavabo aç kullanarak mikrop üreten boruların iç temizliğini hijyenik bir ortamda sağlamış oluruz.

Marketlerden kolaylık ile bulabileceğimiz lavabo açıcı alıp haftada bir tüm lavabo klozet duşakabin giderlerine 1 poşeti tamamen boşaltıyoruz. 2 dakika bekleyip üzerine yaklaşık 3 litre kaynamış sıcak suyu boşaltıp temizlik işlemini bitirmiş oluruz. Lütfen bu pratik ve ucuz işlemi uygulamanızı tavsiye ederiz.

Musluk temizliğini haftada 1 metal yüzeyler için kireç çözücü ve parlatıcı kullanıp rahatlıkla kirlerden ve lekelerden arınmasını sağlayabiliriz.

Bu tarz pratik ve önemli bilgileri sitemizde bulup faydalanabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno