Sincan Temizlik Şirketi

Sincan Temizlik Şirketi
05.03.2015
358

Ankara’nın en gözde temizlik firmalarından biri olan Günaydın Temizlik sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Buharlı Temizlik Hizmeti

Ankara temizlik şirketi olarak Günaydın Temizlik genel temizliğin yanı sıra buharlı temizlik hizmeti de vermektedir.

Derz aralarında biriken tüm yağ, kir, toz gibi atıkların buhar verilip derinlemesine temizlik sağlıyoruz.

Banyo kısımlarında bulunan jakuzi temizliği, klozet temizliği, küvet temizliği, duşa kabin temizliği gibi hassas noktaların temizliği buhar makinasıyla birlikte yapılmaktadır. Böylece kir kusturularak pırıl pırıl bir hale getiriliyor.

Kombi, petek gibi güç temizlenecek alanların temizliği de genel temizlik hizmeti dışında buharlı temizlik yardımı ile yapılmaktadır. Peteklerin iç ara kısımlarının ara kısımlarında kirler birikiyor.

Bunun için buharlı temizlik sayesinde aralara buhar veriliyor ve gözlerinize inanamayacak şekilde kir çıkıyor.

Duvar siliminin yanı sıra buharlı temizlik ile duvarlarınız temizlenir. Tüm fayanslarda birikmiş yağ, kir akıtılır. Tekrar üzerinden dezenfektanlar ile geçilir. Eviniz badana boya olmuş gibi olacaktır. Boya gününüzü ileriye atmak istiyorsanız duvar fayans temizliğiniz de buharlı temizliği tercih edebilirsiniz.

Dolap iç kısımlarına da buharlı temizlik işlemi uygulanabilir. Mutfak dolaplarından yağ ve kir derinlemesine temizlenir.

İstediğiniz uygun alanlara buharlı temizlik hizmeti vermekteyiz. Buharlı temizlik sayesinde tüm yağ ve kirden evinizi arındırabilirsiniz. Denediğiniz de buharlı temizliğin farkını hissedeceksiniz.

Bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno