Stor Perde Temizliği, Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Stor Perde Temizliği, Stor Perde Nasıl Yıkanır?
28.05.2020
242

Stor perde temizliği, son zamanların trend ev eşyaları orasında sıklıkla kullanmış olduğumuz ev eşyalarından bir tanesi. Takması kolay, çıkarması daha kolay olan, stor perde temizliği, çıkarılmadan temizlenmesi ile ilgili önemli ve püf noktaları anlatacağız. Göreceksiniz ki sizlerde evlerinizde ve iş yerlerinde, kolaylıkla bu püf noktalardan faydalanabilecek, kolaylıkla ve zahmetsiz bir şekilde temizliğini yapabileceksiniz.

Stor Perde Temizliği, Zahmetsiz ve Pratik Temizlik

Ev dekorasyonu konusuna ilişkin olarak, her geçen yıl farklı tasarımlar hayatımıza merhaba diyor. Bizler de evlerimiz ve iş yerlerinde hayatımızı hangi eşyalar kolaylaştırıyor ise, ona yönelim sağlıyoruz. Bu yeni çıkan ürünlerle birlikte stor perde, cam önlerinde büyük tül perde kullanımını rafa kaldırmıştır. Hem daha pratik olması sebebiyle, hemde muhteşem temizliğin kısa sürede etkili çözümler vermesi nedeniyle tercih sebepleri arasındadır.  Bu ürünlerin, evimizi ve iş yerimizi daha şık ve her zevke uygun dekoratif ürünler ile süslememiz konusunda olanaklar sağlıyor.

Son yıllarda satış gücü yüksek derecede artış gösteren stor perde türleri olduğu söylenebilir. Pratik ve kullanımı kolay olan tüm eşyalara günden güne artışlar normal olarak karşılanıyor. Zaman zaman stor perde temizliği, perdelerin hem ömrünü uzatıyor, hemde evimizin ve kullanım alanlarının daha hijyenik olmasını sağlıyoruz. Sonuçta sadece toz biriken alanlar perde yüzeyleri değil. Masalar, sehpalar, televizyon ve koltukta gözle göremediğimiz tozlar ne yazık ki bizimle beraber yaşıyor.

Stor perde yıkama konusunda hemen hemen herkesin pratik bir fikri vardır. Kimi kullananlar, pratik bir şekilde söküp, banyo veya balkonda yıkamayı tercih ediyor, kimi ise bir Ankara temizlik firmaları ile anlaşarak, uygun fiyatlara kolay bir şekilde temizliği yaptırabiliyor. Eğer sizlerde bir temizlik şirketi yerine kendiniz yapabileceğinize inanıyorsanız, aşağıdaki listelediğimiz maddelere özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Stor Perde Temizliği, Perde Temizliği ve Yıkanması

Bayram öncesinde veya özel davet öncesinde her evde sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de stor perde temizliği nasıl yapılır ? Merak etmenize gerek yok, aşağıdaki bahsettiğimiz maddeleri uygulayın yeter.

  • Stor perdenin güvenli bir şekilde yıkanması için, ilk öncelik olarak bir temizlik şirketi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Evinizde çamaşır makinesi ile yıkamanız mümkün değildir. Çünkü, mekanizmasına bağlı olduğu için, makinede yıkama olanağı ne yazık ki yoktur.
  • Evinizde yıkamak isterseniz, tıpkı halı yıkama gibi basit bir işlemi vardır. Mekanizmadan tamamen açıp, balkon veya banyoda yere serip sıradan temizlik deterjanı veya sabun ile bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Herhangi bir fırça yardımı ile hafif hafif bastırarak kirlerden arındırabilirsiniz.
  • Yıkama işlemi bittikten sonra bol su ile deterjandan arındırın.
  • Suyunun süzülmesi için en az 1 saat boyunca bir yere dikin.
  • Süzme işlemi bittikten sonra stor perdeyi tekrar yerine gönül rahatlığı ile asabilirsiniz.
  • Daha çabuk kuruması için, yerinde perdeyi tamamen açıp, en az 30 dakika açık bekletin. Bu kurumasına daha hızlı olanak sağlayacaktır.
Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno