Villa Temizliği Ankara

Villa Temizliği Ankara
04.11.2015
368

Ankara’da hizmet vermekteyiz. Ankara’nın tüm ilçelerine Çankaya, Altındağ, Yenimahalle, Akyurt, Mamak, Keçiören, Yaşamkent vs. bölgelere ağırlıklı olarak hizmet vermekteyiz.

Hizmet alanlarımız; ev temizliği hizmeti, inşaat sonrası ev temizliği, boş ev temizliği, dolu ev temizliği, eşyalı ev temizliğidir. Bunlarla birlikte boya sonrası ev temizliği, taşınma öncesi ya da sonrası ev temizliği, işyeri temizliği, ofis temizliği işlerini de yapıyoruz. Ayrıca eşyalı, inşaat sonrası, boya sonrası, tadilat sonrası temizlik adına tüm hizmetleri vermekteyiz.

Ankara’da kaliteli ve güvenilir temizlik şirketi bulmak oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Sizler, kaliteli temizliği ve güvenilir bir temizlik firması aradığınızda tüm temizlik hizmetlerinde destek verecek ilk ve tek firma Günaydın Temizlik ailesidir.

Yaptığımız tüm işlerde çalışan tüm personellerimiz öncelikle işinin ehli dürüst güvenilir ve çalışkan personellerdir. Çalışkan temizlik personellerimiz, işinde ciddi ve özenle hizmet vermektedirler. Lakayt ve laçka hareket kesinlikle etmezler.

Aldıkları eğitim ve şirketimizin güvencesinde olan eviniz veya iş yeriniz, kendi evleri gibi özenilerek ve ince detaylı temizlik hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Çayyolu Temizlik şirketi ve Çukurambar Temizlik şirketi olarak da hizmet sağlamaktayız.

Villa Temizliği Fiyatları

Ankara’nın tüm ilçelerine ve mahallelerine sunduğumuz hizmetlerden bugüne kadar tam not alarak hiçbir müşterimizi mutsuz etmedik.

Öncelikle hizmet almak için bizleri arayıp bilgi ve randevu talep edebilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde çok özel ürünler ile hiçbir zarar vermeden evinizi oturulur hale getirip teslim ediyoruz.

Villa temizliği taleplerinizde villanın kaç m2 olduğu ve kaç odalı olduğu bizim için çok önemlidir. Bu bilgilerin ışığında villa temizliğiniz detaylı yapılır ve teslim edilir.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno